• Charytatywny bal Fundacji TVN z rekordową kwotą!

Charytatywny bal Fundacji TVN z rekordową kwotą!

Rekordową kwotę 1 mln. 400 tys. złotych uzbieraliśmy na Wielkim Balu naszej Fundacji! Bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam" jest jedną z największych imprez charytatywnych w Polsce. Rok w rok gromadzi gwiazdy, osoby związane z mediami, show biznesem, kulturą, polityką i sportem. Dochód z biletów oraz licytowanych przedmiotów przeznaczony jest…

Charytatywny bal Fundacji TVN z rekordową kwotą!

Bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam" jest jedną z największych imprez charytatywnych w Polsce. Rok w rok gromadzi gwiazdy, osoby związane z mediami, show biznesem, kulturą, polityką i sportem. Dochód z biletów oraz licytowanych przedmiotów przeznaczony jest na rzecz podopiecznych. W tym roku z zebranych pieniędzy zostanie wyremontowana klinika szpitalna.
- Wyremontowaliśmy szpitale, wyremontowaliśmy już kilka klinik w Centrum Zdrowia Dziecka. Te pieniądze są nam potrzebne po to, żebyśmy mogli pomóc wszystkim potrzebującym, którzy się do nas zgłaszają - mówi Katarzyna Kolenda-Zalewska, prezes fundacji.