• Akt erekcyjny CPN podpisany i wmurowany

Akt erekcyjny CPN podpisany i wmurowany

Akt erekcyjny CPN podpisany i wmurowany

29 października odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę Centrum Profilaktyki Nowotworów Centrum Onkologii - Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie. “To będzie pomnik naszej działalności.” - powiedziała Bożena Walter, prezes fundacji TVN "nie jesteś sam". „Badania przesiewowe, profilaktyka to jest najbardziej opłacalna dziedzina medycyny. To jest szansa na życie“ - przekonywał dyrektor Centrum Onkologii prof. Maciej Krzakowski. W uroczystości wzięli udział m.in. minister zdrowia Ewa Kopacz, architekt Stefan Kuryłowicz, członkowie Rady Programowej Fundacji i Zarządu Grupy ITI.