Akcja Kup Misia 2017!

Poznajcie Emmę, Asię, Lui i Tymka Katarzyna Kolenda - Zaleska, prezes Fundacji TVN, przedstawia tegoroczne misie ❤️ najlepsze do tulenia :) Akcja Kup Misia rusza 6 grudnia! Ale pomóc dzieciom możesz już teraz: ✅Wspieram online ➡️ bit.ly/2xyuSkb ✅SMS 7126 o treści POMAGAM (1,23 pln z VAT)

Akcja Kup Misia 2017!

Poznajcie Emmę, Asię, Lui i Tymka Katarzyna Kolenda - Zaleska, prezes Fundacji TVN, przedstawia tegoroczne misie ❤️ najlepsze do tulenia :) Akcja Kup Misia rusza 6 grudnia! Ale pomóc dzieciom możesz już teraz: Wspieram online ➡️ bit.ly/2xyuSkb SMS 7126 o treści POMAGAM (1,23 pln z VAT)

Akcja: Kup misia