• Akcja PODARUJ MISIA 2019!

Akcja PODARUJ MISIA 2019!

To już 14. edycja akcji "Podaruj misia"! Nasze misie to cudowny prezent na Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia. Kupując misie wspieracie podopiecznych Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Zebrane z akcji środki finansowe zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację chorych dzieci. Bądźcie naszymi misiowymi przyjaciółmi. Przyłączcie się do akcji. Pomagajmy! W…

Akcja PODARUJ MISIA 2019!

To już 14. edycja akcji "Podaruj misia"!

Nasze misie to cudowny prezent na Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia. Kupując misie wspieracie podopiecznych Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Zebrane z akcji środki finansowe zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację chorych dzieci. Bądźcie naszymi misiowymi przyjaciółmi. Przyłączcie się do akcji. Pomagajmy! W tym roku po raz kolejny misiowe stroje zaprojektowali Projektanci wraz z Gwiazdami. Mamy aż pięć wyjątkowych Misiów. Miś Ania – strój zaprojektowali: Ania Lewandowska i Petite Maison Miś Kasia – strój zaprojektowali: Kasia Sokołowska i Dawid Woliński Miś Kinga – strój zaprojektowali: Kinga Rusin i Bizuu Miś Monika – strój zaprojektowali: Monika Olejnik i La Mania Miś Oliwier – strój zaprojektowali: Olivier Janiak i Tomasz Ossoliński Sprzedaż rozpoczyna się w dniu 7 grudnia i potrwa do 31 stycznia 2020 r. Misie dostępne są w sieciach drogerii Rossman i na podarujmisia.allegro.pl.

Akcja: Kup misia