• "Kup Misia" 2010

"Kup Misia" 2010

"Kup Misia" 2010

1,4 mln zł udało się zebrać podczas ubiegłorocznej, piątej edycji „Kup Misia“. W programie „Zielone Drzwi“ prezes fundacji Bożena Walter odebrała symboliczne czeki od przedstawicieli naszych stałych partnerów. Prezes Zarządu firmy Rossmann Marek Maruszak przekazał fundacji czek na 800 tys. zł., natomiast Krzysztof Śpiewek, dyrektor  projektów specjalnych w firmie Allegro – na 600 tys. Akcja prowadzona za pośrednictwem sieci Rossmann przyniosła 650 tys. zł. Pozostała kwota to darowizna Rossmanna na naszą rzecz. W przypadku Allegro kwota darowizny wyniosła 270 tys. złotych. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na remont Oddziału Pediatrii Centrum Zdrowia Dziecka. Dziękujemy!

Akcja: Kup misia