• Pomoc Mierzona Kilometrami 2014 zakończona

Pomoc Mierzona Kilometrami 2014 zakończona

Pomoc Mierzona Kilometrami 2014 zakończona

Zakończyła się druga edycja ogólnopolskiej akcji społecznej T-Mobile „Pomoc Mierzona Kilometrami”. Na Stadionie Narodowym, podczas Maratonu Warszawskiego, przekazany został 1 milion złotych na rzecz podopiecznych Fundacji TVN „nie jesteś sam”. „Wyniki tegorocznej akcji są imponujące i udowadniają, że Polacy są coraz bardziej aktywni sportowo, a gdy przy tym mogą jeszcze pomóc,  ich zaangażowanie jeszcze bardziej wzrasta” - cieszą się organizatorzy. Akcja wokół idei „zbierania kilometrów” dla niepełnosprawnych ruchowo dzieci zgromadziła ponad 500 tysięcy aktywnych osób! Założenie było proste - biegając, spacerując, jeżdżąc na rolkach, na rowerach, a także uprawiając sport na wózkach inwalidzkich, możesz dbać o swoją formę, ale i pomagać innym. Od 14 czerwca do 28 września, co dwa tygodnie T-Mobile stawiało przed uczestnikami akcji nowe kilometrowe wyzwanie, którego osiągnięcie równało się przekazaniu określonego wsparcia finansowego na rzecz podopiecznych naszej Fundacji. Z końcem akcji udało się przebyć dystans prawie 80 milionów kilometrów, a tym samym przekazać milion złotych na rehabilitację i protezy dla dzieci!

Akcja: Pomoc Mierzona Kilometrami