• Przekaż 1% podatku! Ta pomoc nic Cię nie kosztuje!

Przekaż 1% podatku! Ta pomoc nic Cię nie kosztuje!

Przekaż 1% podatku! Ta pomoc nic Cię nie kosztuje!

Drodzy Przyjaciele, wypełniając swój PIT, możecie przekazać 1 % podatku dochodowego dla tych, którzy potrzebują pomocy, dla podopiecznych Fundacji "nie jesteś sam". Liczy się każda kwota, nawet najmniejsza. Podzielcie się tym, co i tak oddajecie. Robiąc tak niewiele, robicie coś naprawdę ważnego. To się liczy, a nic nie kosztuje. Wypełniając PIT pamiętaj podać numer KRS naszej Fundacji:0000014124 Zobacz w wideo, ile dobrego możemy zrobić z pomocą 1% Waszego podatku.

Akcja: 1% dla podopiecznych Fundacji TVN