• Remont Domu Dziecka w Morągu zakończony

Remont Domu Dziecka w Morągu zakończony

W 2005 roku, wespół z programem “UWAGA!”, fundacja rozpoczęła zbiórkę pieniędzy na domy dziecka w Stalowej Woli i Morągu. "Fundacja nie jest w stanie wszystkich przytulić, ale to, co udało się zrobić dzięki Państwu też jest dobrą rzeczą w życiu tych dzieci” – powiedziała w “UWADZE!” Bożena Walter, prezes Fundacji…

Remont Domu Dziecka w Morągu zakończony

W 2005 roku, wespół z programem “UWAGA!”, fundacja rozpoczęła zbiórkę pieniędzy na domy dziecka w Stalowej Woli i Morągu. "Fundacja nie jest w stanie wszystkich przytulić, ale to, co udało się zrobić dzięki Państwu też jest dobrą rzeczą w życiu tych dzieci” powiedziała w “UWADZE!” Bożena Walter, prezes Fundacji TVN “Nie jesteś sam”. W akcji zebrano ponad 3 miliony zł. Większość pieniędzy została przeznaczona na remont placówki w Morągu, która diametralnie zmieniła swój wygląd. Dom Dziecka był remontowany etapami. W pierwszej kolejności odnowiono część mieszkalną. Dziewczętom zamontowano w świetlicy upragnione lustra do tańca. Jednak stara część budynku, w tym kuchnia, odstraszała szarością. Postanowiliśmy i ją odrestaurować i wyposażyć w nowe sprzęty. 8 listopada 2008 roku Bożena Walter odebrała wyremontowany budynek. Domy dziecka skoro już istnieją, nie mogą być ponure. Od szarych ścian rodzą się szare myśli. Bardzo Państwu dziękujemy za pomoc.

Akcja: Świąteczna akcja Uwagi! TVN i Fundacji