• Wspieramy remont Kliniki Rehabilitacji Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi to wielospecjalistyczny ośrodek medyczny i wiodący ośrodek referencyjny w zakresie położnictwa i neonatologii, ginekologii oraz pediatrii, składa się z dwóch szpitali: ginekologiczno-położniczego i pediatrycznego. Został oddany do użytku w 1988 roku. I nadal służy pacjentom z województwa łódzkiego i całej Polski. Kilkadziesiąt klinik i poradni i specjaliści najwyższej klasy tworzą wyjątkowe miejsce. Klinika Rehabilitacji jest jednym z nich. Niestety od chwili powstania nie była remontowana. W czasach świetności przyjmowała 2500 pacjentów. Do czasu remontu – zaledwie kilkaset. Fundacja TVN zdecydowała się wspomóc szpital. Koszt remontu to około 20 milionów złotych. Środki z większości fundacyjnych akcji, takich jak Wielki Mecz, Szczęśliwe Dukaty, Kup Misia, Bal Fundacji etc. przeznaczane są właśnie na ten cel. Termin zakończenia remontu planowany jest na przełom 2015/2016 roku. W imieniu ICZMP oraz Fundacji serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wysyłają SMS-y na ten cel!

Akcja: Remonty szpitali