• Bal Nocy Letniej

Bal Nocy Letniej

Bal Nocy Letniej

Podczas "Balu Nocy Letniej" – drugiego balu charytatywnego Fundacji TVN “nie jesteś sam”, jaki odbył się 3 września 2011 w Arkadach Kubickiego w Warszawie, udało się zebrać 800 000 zł. 450 000 zł. pochodzi z licytacji (legendarnego fotela z programu “Szymon Majewski Show”, kreacji Macieja Zienia, możliwości wzięcia udziału w epizodzie serialu produkcji TVN i in.) , 250 000 – z dobrowolnych darowizn od uczestników balu i czeku na 100 000 zł, jaki na rzecz Fundacji przekazała Dorota Wellman. Całkowity dochód z balu zostanie przekazany na remont Kliniki Pediatrii Centrum Zdrowia Dziecka. “Bal Nocy Letniej” odbył się z okazji dekady działalności Fundacji.