• "Bal Nocy Letniej" 2010

"Bal Nocy Letniej" 2010

"Bal Nocy Letniej" 2010

Podczas charytatywnego balu Fundacji TVN „nie jesteś sam“, ze sprzedaży zaproszeń-cegiełek oraz z licytacji uzyskano 680 000 zł. Cała suma zostanie przekazana na budowę Centrum Profilaktyki Nowotworów w Warszawie. Na „Bal Nocy Letniej“ przybyło 400 znakomitych gości. Licytowano m.in. książkę z autografem Dalajlamy, nagranie “Faktów” z redaktorem naczelnym Kamilem Durczokiem, obraz Jana Wołka, sesję zdjęciową zrealizowaną przez Marcina Tyszkę, sukienki projektu Dawida Wolińskiego, partyturę Krzysztofa Pendereckiego oraz “dzień z Martyną Wojciechowską”. Sponsorami balu były firmy: Allegro i Rossmann.