• Bal nocy letniej

Bal nocy letniej

Po raz siódmy w Arkadach Kubickiego odbył się „Bal Nocy Letniej” Fundacji TVN. Wydarzenie w szczytnym celu zgromadziło ludzi ze świata mediów i show biznesu. Pieniądze zbierane podczas tego wydarzenia wspierają Fundację TVN "nie jesteś sam". Podczas Balu udało się zebrać około 2 000 000 zł. - To jest rzeczywiście…

Bal nocy letniej

Podczas Balu udało się zebrać około 2 000 000 zł.
- To jest rzeczywiście miejsce, gdzie ludzie przychodzą się bawić, ale musieli zapłacić całkiem spore pieniądze, żeby tutaj być. A te wszystkie pieniądze idą na Fundację - mówiła prezes Fundacji TVN "nie jesteś sam" Katarzyna Kolenda-Zaleska. Edward Miszczak, przewodniczący Rady Fundacji i członek Zarządu TVN podkreślał z kolei, że oprócz doraźnego zbierania pieniędzy ważne jest jeszcze co innego. - Zostają emocje, zostaje świadomość wśród pewnej warstwy społecznej, którą stać na wydanie pieniędzy, że trzeba się dzielić. Że dzisiaj, szczególnie w tych czasach, kiedy różnice są dosyć spore, takie gesty są zauważalne - podkreślał.
- To, co robi ta fundacja, naprawdę jest fantastyczne. 230 milionów zł zebranych na pomoc przeróżnym instytucjom, przede wszystkim chorym dzieciom. 22 miliony przekazane na klinikę rehabilitacji w Łodzi - podkreślał Piotr Kraśko z TVN24 BiS. (http://www.tvn24.pl)