• "ECCO Kids" dzieli się z Fundacją

"ECCO Kids" dzieli się z Fundacją

"ECCO Kids" dzieli się z Fundacją

Firma ECCO Kids – duński producent obuwia dziecięcego – rozpoczęła ogólnopolską akcję, w ramach której 1% ze sprzedaży każdej pary butów dziecięcych przeznacza na rzecz małych podopiecznych Fundacji TVN „nie jesteś sam”. Akcja potrwa do końca kwietnia. W ub. roku udało się zebrać 60 870 zł. Ambasadorem tego wiosennego charytatywnego przedsięwzięcia jest Igor Falecki – nieprzeciętnie utalentowany 8-letni perkusista, uczestnik programu “Mam Talent”. Drodzy Rodzice, pamiętajcie o nas przy zakupie wiosennego obuwia dla swoich dzieci.