• Fujifilm wspiera Fundację

Fujifilm wspiera Fundację

Fujifilm wspiera Fundację

24 listopada odbyła się premiera siódmej edycji Kalendarza Fujifilm. Był to jednocześnie początek licytacji jego pierwszych dwunastu egzemplarzy. Aukcja potrwa do 24 grudnia. Cały dochód z licytacji Fujifilm przeznaczy na najnowsze duże przedsięwzięcie Fundacji TVN “nie jesteś sam” – remont Kliniki Pediatrii Centrum Zdrowia Dziecka. Tytuł tegorocznej edycji to “Fabryka Marzeń”. Kolejne karty Kalendarza przedstawiają sceny ze słynnych filmów. Pięknym modelkom, laureatkom castingu przeprowadzonego przez Fujifilm i magazyn Joy, podczas sesji fotograficznej towarzyszyli: Stefano Terrazzino, Paweł Staliński, Przemek Cypryański, Tomek Ciachorowski. Licytacja odbywa się na stronie kalendarz.fujifilm.pl. Zobacz film z premiery Kalendarza!