• Fundacja TVN zwycięzcą konkursu "Mamo, To Ja HIT Najlepsze dla dziecka 2022"

Fundacja TVN zwycięzcą konkursu "Mamo, To Ja HIT Najlepsze dla dziecka 2022"

Fundacja TVN zwycięzcą konkursu "Mamo, To Ja HIT Najlepsze dla dziecka 2022"

Fundacja TVN zwyciężyła w kategorii IDEA PRZYJAZNA DZIECKU. To szczególna kategoria, w której nagradzane są niezwykłe miejsca i organizacje, czyli tak naprawdę wspaniali ludzie, którzy je tworzą. Nagrodę Hit Idea Przyjazna Dziecku przyznano Fundacji TVN za podjęcie budowy Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży przy Centrum Zdrowia Dziecka. Problemy z dostępem dzieci do psychiatrów są ogromne, a liczba psychicznych problemów dzieci i młodzieży stale rośnie. Tak bardzo, że Polska zajmuje już 2 miejsce w Europie pod względem samobójstw dzieci i młodzieży poniżej 19. roku życia! Budowa Centrum to pierwszy krok, by to zmienić.