• "Gramy dla bohaterów"

"Gramy dla bohaterów"

"Gramy dla bohaterów"

#Koncertdlabohaterów to wspólna akcja Playera, Fundacji TVN „Nie jesteś sam” oraz Bongo Media Production, która odpowiada za pomysł i współrealizację przedsięwzięcia. Wydarzenie relacjonowane będzie na żywo w sobotę, 4 kwietnia tylko na platformie player.pl! Każdy z wykonawców połączy się live ze swojego domu lub mieszkania, aby zagrać i w ten sposób podziękować lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom, sanitariuszom i innym pracowników służb medycznych za ich heroiczną pracę w okresie pandemii w Polsce. W trakcie koncertu będą zbierane pieniądze, które następnie zostaną przekazane na zakup środków ochrony indywidualnej dla służb medycznych i ratunkowych: kombinezonów, maseczek, gogli, przyłbic, rękawic, czepków - tak potrzebnych dzisiaj tym, którzy na froncie walczą z koronawirusem. Wpłat dokonywać można już teraz za pośrednictwem naszej strony internetowej: fundacja.tvn.pl/wplac-online oraz na konto dedykowane akcji Fundacji TVN „nie jesteś sam”: 10 1140 1010 0000 2581 1800 1077 (MBank) lub wyśłać SMS o treści „Pomagam" pod numer 7126 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).