• Honorowa Perła Polskiej Gospodarki

Honorowa Perła Polskiej Gospodarki

Honorowa Perła Polskiej Gospodarki

Prezes Fundacji TVN “nie jesteś sam” Bożena Walter otrzymała Honorową Perłę Polskiej Gospodarki w kategorii krzewienia wartości społecznych. Ranking Perły Polskiej Gospodarki od 6. lat organizują wspólnie anglojęzyczny miesięcznik gospodarczy Polish Market i Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Patronat Honorowy nad imprezą sprawują Wicepremier i Minister Gospodarki Waldemar Pawlak oraz Prezes Polskiej Akademii Nauk prof. Michał Kleiber.Od dwóch lat tradycją Gali jest także wręczanie wybitnym osobistościom przyznawanych przez Kapitułę Pereł Honorowych. Prezes Fundacji TVN “nie jesteś sam” Bożena Walter otrzymała to wyróżnienie w kategorii krzewienia wartości społecznych. W tym roku Perły Honorowe wręczono sw kategoriach: gospodarka - Januszowi Steinhoffowi; nauka - prof. Janowi Lubińskiemu; kultura - Małgorzacie Walewskiej; krzewienia polskich tradycji i wartości patriotycznych - prof. Normanowi Daviesowi i w kategorii krzewienia wartości społecznych - Fundacji TVN „Nie jesteś sam” Bożeny Walter oraz Fundacji „Na Rzecz Wspierania Rozwoju Polskiej Farmacji i Medycyny” Włodzimierza Kuźmierkiewicza. (Zamek Królewski, 21 listopada 2008)