• Kinga Rusin i Piotr Kraśko walczą o milion dla podopiecznych Fundacji

Kinga Rusin i Piotr Kraśko walczą o milion dla podopiecznych Fundacji

Kinga Rusin i Piotr Kraśko walczą o milion dla podopiecznych Fundacji

Kinga Rusin i Piotr Kraśko powalczą w programie Milionerzy o milion złotych dla podopiecznych Fundacji TVN "nie jesteś sam". - Horror i thriller przy tym to komedia romantyczna. Zwłaszcza w chwili, gdy zadzwonimy do przyjaciela - śmieje się Piotr Kraśko. Do kogo zadzwonią gwiazdy TVN i ile wygrają? Premiery specjalnych odcinków programu Milionerzy 15 i 17 kwietnia o godz. 20.00 w TVN!