• O akcji Szczęśliwe Dukaty

O akcji Szczęśliwe Dukaty

Co to za akcja? Projekt „Szczęśliwy Dukat”, realizowany przez Mennicę Polską od 2014 r., polega na przekazaniu reszty z zakupów na cele charytatywne. Biorą w nim udział sieci handlowe, pośredniczące w dystrybucji Dukatów oraz ich klienci. Od czerwca do sierpnia 2016 r. wszyscy, którzy zechcą wziąć udział w naszej akcji,…

O akcji Szczęśliwe Dukaty

Projekt „Szczęśliwy Dukat”, realizowany przez Mennicę Polską od 2014 r., polega na przekazaniu reszty z zakupów na cele charytatywne. Biorą w nim udział sieci handlowe, pośredniczące w dystrybucji Dukatów oraz ich klienci. Od czerwca do sierpnia 2016 r. wszyscy, którzy zechcą wziąć udział w naszej akcji, za każde 5 zł reszty otrzymają mosiężny dukat, wybity przez słynących ze swego kunsztu mincerzy Mennicy Polskiej. W ten sposób wesprą Państwo podopiecznych UNICEF Polska, Fundacji Marcina Gortata „MIERZ WYSOKO” oraz Fundacji TVN „nie jesteś sam”. Zbierz zatem kolekcję Szczęśliwych Dukatów zaprojektowanych przez znanych sportowców i pamiętaj, że … Cała reszta to szczęście.
Robiąc zakupy w sklepach partnerów akcji, poproś o wydanie części reszty w Szczęśliwych Dukatach. Jeden Szczęśliwy Dukat to równowartość 5 zł. Po raz pierwszy wsparcie trafi do trzech organizacji: Marcina Gortata „MIERZ WYSOKO”, UNICEF Polska oraz Fundacji TVN „nie jesteś sam”.