1
-
  • Ogromna kwota zebrana na Balu Fundacji TVN. Amazon przekazał milion złotych na budowę Centrum Psychiatrii

    Nasi podopieczni

    Ogromna kwota zebrana na Balu Fundacji TVN. Amazon przekazał milion złotych na budowę Centrum Psychiatrii

    Za nami Bal Fundacji TVN, na którym zbierane były środki na budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. W trakcie licytacji niezwykłych przedmiotów i spotkań darczyńcy przekazali na ten cel 2,9 miliona złotych. Najwyższa darowizna w czasie Balu Nocy Letniej Jednym z najważniejszych punktów…

Artykuły

Ogromna kwota zebrana na Balu Fundacji TVN. Amazon przekazał milion złotych na budowę Centrum Psychiatrii

Za nami Bal Fundacji TVN, na którym zbierane były środki na budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. W trakcie licytacji niezwykłych przedmiotów i spotkań darczyńcy przekazali na ten cel 2,9 miliona złotych.

Najwyższa darowizna w czasie Balu Nocy Letniej

Jednym z najważniejszych punktów uroczystości była niewątpliwie licytacja i przekazywanie darowizn. Po pierwszym podsumowaniu okazało się, że Fundacji TVN udało się zebrać 1,9 miliona złotych. To niewątpliwie ogromna kwota i duży wkład w budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, jednak, jak się za chwilę okazało - nie był to koniec zbiórki. Na scenę wyszła bowiem Marzena Więckowska, Head of Global Community Engagement firmy Amazon z czekiem na kwotę jednego miliona złotych. To dało łączną sumę 2,9 miliona złotych zebranych podczas balu.

Do tego dochodzą inne darowizny. Tym samym w czasie 11. charytatywnego Balu Fundacji TVN udało się zebrać blisko 5 milionów złotych.

Artykuły
-