• Sebastian, lat 8

lat 8

Sebastian
lat 8

Sebastian po urodzeniu świetnie się rozwijał. W swoje pierwsze urodziny już chodził za rączkę i rodzice byli pewni, że lada chwila zacznie chodzić samodzielnie. Niestety dziecko zatrzymało się w rozwoju fizycznym. Chłopiec choruje na rdzeniowy zanik mięśni SMA typ 2. Jest to nieuleczalna choroba genetyczna. Jedynym dostępnym na tą chwilę leczeniem jest intensywna rehabilitacja oraz jak najlepszy sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny. Możesz pomóc Sebastianowi. Wyślij sms o treści POMAGAM na numer 7126 (1,23 pln z vat) lub przekaż darowiznę online.

Poznaj nas