• Politycy kontra Gwiazdy TVN

Politycy kontra Gwiazdy TVN

Politycy kontra Gwiazdy TVN

9 października 2010, o godzinie 17.00, na Stadionie Legii odbędzie się trzeci w historii mecz pomiędzy reprezentacją parlamentu a gwiazdami telewizji TVN. W tym roku w drużynie TVN-u zagrają m.in.: Jarosław Kuźniar, Łukasz Grass, Kuba Wesołowski. W drużynie przeciwnika natomiast: Ryszard Kalisz – SLD, Janusz Piechociński – PSL, Jacek Kurski – PiS, Bartosz Arłukowicz – SLD. Informacje o biletach znajdą Państwo na stronie: www.wielkimecz.onet.pl Do zobaczenia! Historia meczy charytatywnych na rzecz naszej fundacji jest dłuższa. Pierwszy został rozegrany w 2001 pomiędzy drużyną Reprezentacji Artystów Polskich i drużyną „Naszych“. To ten mecz zainaugurował działalność naszej Fundacji.