1
-
  • Przekaż 1,5% podatku na Fundację TVN

    Nasi podopieczni

    Przekaż 1,5% podatku na Fundację TVN

    Od tego roku osoby rozliczające PIT mogą przekazać 1,5% na Organizacje Pożytku Publicznego. Ty też możesz pomóc i przeznaczyć część swoich podatków na podopiecznych Fundacji TVN. Podziel się tym, co i tak oddajesz. Jak przekazać 1,5% na Fundację TVN w 2023 roku? Już dziś możesz przekazać 1,5% podatku, by wesprzeć Fundację TVN.…

Artykuły

Przekaż 1,5% podatku na Fundację TVN

Od tego roku osoby rozliczające PIT mogą przekazać 1,5% na Organizacje Pożytku Publicznego. Ty też możesz pomóc i przeznaczyć część swoich podatków na podopiecznych Fundacji TVN. Podziel się tym, co i tak oddajesz.

Jak przekazać 1,5% na Fundację TVN w 2023 roku?

Już dziś możesz przekazać 1,5% podatku, by wesprzeć Fundację TVN. Jak to zrobić? To bardzo proste. W zeznaniu podatkowym PIT‑28, PIT‑36, PIT‑36L, PIT‑37, PIT‑38 lub PIT‑39 w rubryce "numer KRS" wpisz: 00000 14124. PIT można wypełnić online przez usługę Twój e-PIT lub tradycyjnie z pomocą programu do wypełniania PIT.

Jeśli jesteś emerytem lub rencistą, również możesz przekazać 1,5% swojego podatku dla OPP. Wystarczy złożyć PIT-OP czyli oświadczenia o przekazaniu 1,5% podatku wykazanego przez ZUS w PIT-40A. Należy  w nim podać wyłącznie podstawowe dane dotyczące podatnika oraz dane Fundacji TVN.

Przekaż 1,5% na Fundację TVN

1,5% Twojego podatku wesprze projekt „Zdrowie w głowie”, którego celem jest stworzenie gabinetów psychologiczno-psychiatrycznych dla dzieci i dorosłych w szpitalach na terenie całej Polski. W ubiegłym roku całkowity dochód z 1% podatku przeznaczyliśmy na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Budowa właśnie dobiega końca. Pierwsi pacjenci skorzystają z pomocy psychiatrycznej w 2024 roku.

Artykuły
-