• „Robimy coś naprawdę pożytecznego”

„Robimy coś naprawdę pożytecznego”

„Robimy coś naprawdę pożytecznego”

13 finał świątecznej akcji Uwagi! i Fundacji TVN "nie jesteś sam" już za nami. Wczoraj w specjalnym wydaniu naszego programu zebraliśmy prawie milion złotych na rzecz podopiecznych Fundacji. Jej prezesem od 14 lat jest Bożena Walter. Daje gwarancję tego, że szczodra pomoc od Państwa, naszych widzów, trafi do potrzebujących chorych dzieci i dorosłych w trudnej sytuacji życiowej... TU POWINNO BYĆ WIDEO!