• Tak pomogliśmy Instytutowi Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

Tak pomogliśmy Instytutowi Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

Tak pomogliśmy Instytutowi Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

Fundacja TVN „nie jesteś sam” z Wasza pomocą za ponad 22 miliony złotych wyremontowała Klinikę Rehabilitacji Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Stworzyliśmy miejsce o światowym standardzie. Rocznie jest tam rehabilitowanych ponad 2,5 tysiąca dzieci jest tu rehabilitowane. Rozliczając swój PIT wpisz KRS Fundacji TVN "nie jesteś sam" i przekaż 1% swojego podatku na rzecz naszych podopiecznych: KRS 0000014124. Razem możemy zrobić jeszcze więcej dobrego!