• Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami

W dniach 5-15 stycznia Fundacja TVN "nie jesteś sam" przeprowadziła zbiórkę pieniędzy na pomoc podopiecznym fundacji. Każdy kto wysłał SMS-a o tresci "TANIEC" pod numer 7126 miał szansę zostać nowym właścicielem jednej z sukienek, w których zatańczyły w programie "Taniec z Gwiazdami": Hanna Śleszynska, Patrycja Markowska, Małgorzata Foremniak, Katarzyna Cichopek, Agnieszka Rylik, Anna Głogowska. Poniżej lista osób, którym udało sie zdobyć sukienkę: sukienka Hanny Śleszyńskiej: Mariola Wojewoda (Lubań) sukienka Patrycji Markowskiej: Michał Gadocha (Mogilny) sukienka Małgorzaty Foremniak: Patrycja Ziober (Przemyśl) sukienka Katarzyny Cichopek: Margareta Jakubowska (Gdańsk) sukienka Agnieszki Rylik: Iwona Knyspel (Mielec) sukienka Anny Głogowskiej: Małgorzata Jarosz (Tarnów) Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!