• Wielki Mecz 2015: dziennikarze na rzecz Instytutu Centrum Matki Polki w Łodzi

Wielki Mecz 2015: dziennikarze na rzecz Instytutu Centrum Matki Polki w Łodzi

Wielki Mecz 2015: dziennikarze na rzecz Instytutu Centrum Matki Polki w Łodzi

Wielki Mecz TVN vs. TVP zakończył się wynikiem 3:1 dla drużyny TVN. Za nami kolejne wspaniałe widowisko. Drużyny TVP i TVN po raz kolejny spotkały się na murawie przy Łazienkowskiej, aby walczyć w szczytnym celu. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla drużyny TVN. Pierwszą bramkę dla TVN strzelił Marian Owerko, a kolejną Kamil Jankowski dla TVP. Ostatecznie o zwycięstwie TVN zadecydowały rzuty karne. Wszystkie bramki i rzuty karne możecie zobaczyć na stronie wielki mecz Piłkarze obu stacji spotkali się ponownie, aby pomóc w odbudowie Kliniki Rehabilitacji Instytutu Centrum Matki Polki w Łodzi. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów oraz SMS-ów zasili konto Kliniki. Dzięki kibicom i widzom Wielkiego Meczu udało się nam zebrać blisko 600 tys. złotych. Dziękujemy! Zobacz zdjęcia: