• Wielki Mecz 2019! Bilety już w sprzedaży!

Wielki Mecz 2019! Bilety już w sprzedaży!

Wielki Mecz 2019! Bilety już w sprzedaży!

Wielki Mecz jest organizowany od 15 lat. Tradycją rozgrywek piłkarskich między TVN a Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy jest zbiórka pieniędzy na zakup karetki pogotowia dla jednego z polskich szpitali. W tym roku już po raz trzeci dochód ze sprzedaży biletów oraz wysłanych sms-ów zostanie przeznaczony na ten cel. Bilety na Wielki Mecz można kupić w serwisie ebilet.pl w cenie 20 zł. W ofercie są również bilety VIP (140 zł), które nie tylko wspierają charytatywny cel tego wyjątkowego wydarzenia, ale również gwarantują piłkarskie emocje w luksusowym wydaniu (oglądanie meczu z najbardziej prestiżowego miejsca stadionu, rozrywka w towarzystwie największych polskich gwiazd oraz napoje i przekąski). Wielki Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00. Od godziny 13:00 na błoniach warszawskiego stadionu przy Łazienkowskiej na kibiców czekać będzie wiele atrakcji związanych z wydarzeniem. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na antenie TVN.