-
  • Wielki Mecz

Nasi podopieczni

Wielki Mecz

Czwarty Wielki Mecz pomiędzy drużynami Gwiazd TVN i Polityków zakończył się zwycięstwem Naszych 2:1, po golach Tomasza Szczepanika i Michała Kocięby. Bramkę dla Polityków, która dawała remis i nadzieję na rzuty karne, strzelił tuż po przerwie Andrzej Biernat. To emocjonujące sportowe wydarzenie charytatywne uświetniło 10. rocznicę powstania Fundacji TVN "nie…

Artykuły

Wielki Mecz

Czwarty Wielki Mecz pomiędzy drużynami Gwiazd TVN i Polityków zakończył się zwycięstwem Naszych 2:1, po golach Tomasza Szczepanika i Michała Kocięby. Bramkę dla Polityków, która dawała remis i nadzieję na rzuty karne, strzelił tuż po przerwie Andrzej Biernat. To emocjonujące sportowe wydarzenie charytatywne uświetniło 10. rocznicę powstania Fundacji TVN "nie jesteś sam". Dochód z meczu – ze sprzedaży biletów i SMS-ów od widzów – to około 600 000 złotych. Cała suma zostanie przekazana na remont Kliniki Pediatrii Centrum Zdrowia Dziecka.