Aktualności

Sensoryczny Ogród Wyciszeń w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie otwarty

Z przyjemnością informujemy, że w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie otwarto  Sensoryczny Ogród Wyciszeń. To wyjątkowe miejsce zostało zaprojektowane przez studentów Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, a jego budowa była możliwa dzięki hojnej darowiźnie Amazon oraz Fundacji TVN.

Akcja "Punkt zwrotny" uczuli młodych ludzi na problemy psychiczne rówieśników

Młodych ludzi, którzy doświadczają kryzysu psychicznego, jest coraz więcej. Niestety część z nich ma trudności z dotarciem do specjalisty i otrzymaniem pomocy. Wyjściem z tego impasu może być wspólna inicjatywa Fundacji TVN i Fundacji OFF School - "Punkt zwrotny". Co warto wiedzieć o tej akcji?

Zmiany w zarządzie Fundacji TVN

W związku z zakończeniem kadencji dotychczasowego zarządu Fundacji TVN, przypadającym na 14 kwietnia br., Rada Fundacji TVN podjęła decyzję o mianowaniu nowych członków zarządu. Katarzyna Kolenda-Zaleska, dotychczasowa prezes Fundacji TVN, zakończyła swoją 8-letnią kadencję. Z początkiem maja nowe stanowisko łączące funkcje prezesa i dyrektora zarządzającego Fundacji obejmie Zuzanna Lewandowska. Rada Fundacji TVN powołała również do zarządu Rafała Ogrodnika oraz Jana Mroza.