Aktualności

Fundacja TVN pomaga małym pacjentom

Fundacja TVN od lat pomaga lekarzom walczyć o zdrowie i życie pacjentów. Niedawno otrzymała list, w którym prof. Walentyna Balwierz poprosiła o pomoc w zakupie aparatu, który jest potrzebny w diagnostyce chorób nowotworowych.

W ramach projektu "Zdrowie w głowie" Fundacja TVN stworzy gabinety psychologiczno-psychiatrycze w całej Polsce

Projekt "Zdrowie w głowie" ma na celu stworzenie gabinetów psychologiczno-psychiatrycznych w szpitalach na terenie całej Polski. Będą to miejsca przeznaczone do spotkań specjalistów i ich pacjentów. Na jakim etapie jest projekt? O tym w programie Dzień Dobry TVN opowiedziały prezes Fundacji TVN, Katarzyna Kolenda-Zaleska i projektantka wnętrz, Dorota Szelągowska.

Olivier Janiak o akcji dla Fundacji TVN: "najbardziej wzrusza mnie nieszczęście dzieci"

Olivier Janiak wspierał swojego tatę w walce z chorobami onkologicznymi. Przebywając długie godziny na korytarzach oddziałów, wpadł na pomysł, jak można w tym mało wesołym miejscu, umilić czas dzieciakom. Poczekalnia, w której mogą oderwać się od zmartwień i trosk, okazała się strzałem w dziesiątkę. Oskar Netkowski z dziendobry.tvn.pl zapytał Oliviera Janiaka o kulisy przedsięwzięcia.

Fundacja TVN

Zapisz się do newslettera:

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z działaniami Fundacji TVN.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację TVN z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiertniczej 166 w celu otrzymywania newslettera.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych można znaleźć w Polityce prywatności.