Aktualności

Fundacja TVN otworzyła pierwsze gabinety psychologiczno-psychiatryczne

Nowe pokoje przyjęć zostały otwarte w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi w ramach akcji Fundacji TVN - Zdrowie w głowie. Pomieszczenia zostały przygotowane przez fachowców, których pracę nadzorowała Dorota Szelągowska, projektantka wnętrz znana m.in. z programu TVN "Totalne remonty Szelągowskiej". Całkowity koszt realizacji tego projektu wyniósł niemal 1,5 mln złotych brutto. Wsparcie finansowe na ten cel uzyskano dzięki hojności osób i instytucji wspierających Fundację TVN oraz firmy Amazon.

 

Akcja "Podaruj Misia" 2023. Poznaj tegoroczne pluszaki

Jak co roku w okresie przedświątecznym rusza akcja charytatywna "Podaruj Misia". To idealna okazja, by kupić wyjątkowego pluszaka, wręczyć go ukochanej osobie na prezent, a jednocześnie pomóc potrzebującym. Poznaj misie Fundacji TVN z 2023 roku.

Wystartowała świąteczna akcja Uwagi! TVN na rzecz podopiecznych Fundacji TVN

Dwa dni po narodzinach Szymon dostał wylewu krwi do mózgu, wskutek czego doszło u niego do czterokończynowego porażenia mózgowego. Jego adopcyjni rodzice każdego dnia walczą o to, żeby jego stan zdrowia się poprawiał. Chłopiec jest podopiecznym Fundacji TVN, a jego historią Uwaga! TVN rozpoczyna coroczną świąteczną akcję dobroczynną.

Fundacja TVN

Zapisz się do newslettera:

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z działaniami Fundacji TVN.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację TVN z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiertniczej 166 w celu otrzymywania newslettera.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych można znaleźć w Polityce prywatności.