Przekaż 1,5% swojego podatku dla podopiecznych Fundacji TVN

Podziel się tym, co i tak oddajesz i przekaż 1,5% swojego podatku dla podopiecznych Fundacji TVN. Przekazany przez Was 1,5% podatku ma ogromne znaczenie i niesie wielką pomoc tysiącom chorych dzieci i osobom dorosłym.

Pomaganie jest dobre! Wielki finał akcji Fundacji TVN i Uwagi!

Wielki finał akcji charytatywnej TVN już za nami. Nie zabrakło emocji i niespodzianek, ale najważniejsze jest pomaganie. – Dotychczas z pomocy fundacji skorzystało 30 tys. rodzin. Na pomoc indywidualną przekazaliśmy 95 mln zł, a ogólnie na pomoc 370 mln zł. Nie zatrzymujemy się i pomagamy dalej – mówi Katarzyna Dudek z Fundacji TVN.

„Ratujmy nasze anioły, nie pozwólmy im odfrunąć”. 6-letnia Zuzia potrzebuje Waszej pomocy

Choć na pierwszy rzut oka Zuzia wygląda na zdrową dziewczynkę, choroba krok po kroku niszczy jej organy. By dziewczynka żyła jak najdłużej, potrzebne są pieniądze i Wasza pomoc.

Fundacja TVN

Zapisz się do newslettera:

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z działaniami Fundacji TVN.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację TVN z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiertniczej 166 w celu otrzymywania newslettera.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych można znaleźć w Polityce prywatności.