Jak co roku w okresie przedświątecznym rusza akcja charytatywna "Podaruj Misia". To idealna okazja, by kupić wyjątkowego pluszaka, wręczyć go ukochanej osobie na prezent, a jednocześnie pomóc potrzebującym. Poznaj misie Fundacji TVN z 2023 roku.

Wraca Wasza ulubiona akcja – „Podaruj Misia” a wraz z nią nowe pluszaki. Jak co roku powstały cztery piękne zabawki, we współpracy z gwiazdami:

Miś Dorotka - zaprojektowany przez Dorotę Szelągowską i Laurelle

Miś Martyna - zaprojektowany przez Martynę Wojciechowską i Violę Piekut

Miś Marta - zaprojektowany przez Martę Kuligowską i MMC Studio

Miś Grzesiek - zaprojektowany przez Grzegorza Kajdanowicza i Balamonte

Pluszaki będzie można kupić od 1 grudnia w sieciach drogerii Rossmann. Kolekcja będzie limitowana, a cena jednego misia to 70 zł.