• 1% Twojego podatku zmienia życie dzieci na lepsze!

1% Twojego podatku zmienia życie dzieci na lepsze!

Drodzy Przyjaciele,

1% Twojego podatku zmienia życie dzieci na lepsze!

Drodzy Przyjaciele,
 wypełniając swój PIT, możecie przekazać 1 % podatku dochodowego dla tych, którzy potrzebują pomocy, dla podopiecznych Fundacji "nie jesteś sam". Liczy się każda kwota, nawet najmniejsza. Podzielcie się tym, co i tak oddajecie. Robiąc tak niewiele, robicie coś naprawdę ważnego. To się liczy. A nic nie kosztuje. Wypełniając PIT pamiętaj podać numer KRS naszej Fundacji:0000014124 Możesz też wypełnić dokumenty rozliczeniowe razem z nami. TUTAJ możesz wypełnić PIT bezpłatnie w wersji ONLINE i przekazać swój 1% naszym podopiecznym. Możesz też pobrać program do rozliczeń na swój komputer w wersji instalacyjnej bezpłatnie KLIKAJĄC TUTAJ. Każdy może pomóc.