• Milionerzy dla podopiecznych Fundacji

Milionerzy dla podopiecznych Fundacji

Milionerzy dla podopiecznych Fundacji

Aktorzy najnowszej komedii romantycznej TVN „Podatek od miłości” oraz serialu „Diagnoza” łączą siły, aby wspólnie zagrać o milion. Aleksandra Domańska, Michał Czernecki, Sonia Bohosiewicz oraz Maciej Zakościelny zmierzą się z pytaniami Huberta Urbańskiego, wspierając Fundację TVN „nie jesteś sam”. W studiu programu pojawią się także Kayah oraz Grzegorz Hyży. Jak sobie poradzą? Odpowiedź już 13 oraz 14 lutego o godzinie 20:55. Nowy sezon teleturniej „Milionerzy” rozpoczyna w romantycznym stylu.  W specjalnym walentynkowym wydaniu widzowie zobaczą gwiazdy „Podatku od miłości” oraz serialu „Diagnoza”. Jak wyjątkowi uczestnicy poradzą sobie z niełatwymi pytaniami prowadzącego? - Zmagania gwiazd w naszym programie zawsze są niezwykle ekscytujące. Muszę przyznać, że wówczas graczom oraz widzom w studiu, a także mi, towarzyszą wielkie emocje. Przed uczestnikami stoi trudne wyzwanie, ponieważ w tym starciu oprócz pieniędzy, bardzo ważny jest cel, na który zostaną one przeznaczone. To na pewno dodatkowo podnosi poziom adrenaliny we krwi – tłumaczy Hubert Urbański Wiedza, ciekawość świata oraz szeroki wachlarz zainteresowań to cechy, którymi powinni odznaczać się uczestnicy teleturnieju. Aktorzy nie będą mieli żadnej taryfy ulgowej – aby zdobyć milion muszą odpowiedzieć na 12 pytań. Pomogą im w tym trzy koła ratunkowe, dwa progi gwarantowane, a także otucha dodawana przez Katarzynę Kolendę-Zaleską – Prezes Fundacji TVN „nie jesteś sam”. To właśnie jej  Hubert Urbański przekaże czek z kwotą, która zostanie  przeznaczona na leczenie oraz rehabilitację chorych dzieci.