• Ty też możesz pomóc!

Ty też możesz pomóc!

Ty też możesz pomóc!

Oglądaj w Player.pl #koncertdlabohaterów i pomagaj razem z nami walczyć z koronawirusem! Wyślij SMS o treści „Pomagam" pod numer 7126 (koszt SMS 1,23 zł z VAT). Fundację wspierają Operatorzy Komórkowi (Orange, Play, Plus, T-Mobile), którzy w całości przekazują swój dochód na rzecz akcji. Dokonaj wpłaty online za pośrednictwem naszej strony www: fundacja.tvn.pl/wplac-online/ Dokonaj wpłaty na konto dedykowane akcji Fundacji TVN „nie jesteś sam”: 10 1140 1010 0000 2581 1800 1077 (MBank). Fundację wspierają Operatorzy Komórkowi, którzy w całości przekazują swój dochód na rzecz akcji. Firmy i instytucje, które wspólnie z TVN Discovery Polska chcą podjąć walkę z koronawirusem, mogą przekazać zadeklarowaną kwotę na podstawie umowy darowizny podpisywanej z Fundacją TVN „nie jesteś sam”. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup środków ochrony indywidualnej dla służb medycznych i ratunkowych: kombinezonów, maseczek, gogli, przyłbic, rękawic, czepków. #koncertdlabohaterów będzie dostępny dla wszystkich internautów podczas bezpłatnej transmisji na żywo w Player.pl. Dołącz do nas o godzinie 20:00 w sobotę, 4 kwietnia. Fundacja TVN od początku wspiera działania na rzecz walki z koronawirusem w Polsce, każdorazowo swoją pomoc konsultując z Ministerstwem Zdrowia. Do tej pory przekazaliśmy jeden milion złotych na zakup 2 500 sztuk testów diagnostycznych koronawirusa, które trafiły do szpitali i jednostek medycznych. Wsparliśmy także jeden z największych szpitali dziecięcych w Polsce - Centrum Zdrowia Dziecka przekazując 100 tys. zł. na zakup testów typu wymazówek oraz zakup maseczek i odzieży ochronnej dla personelu medycznego. Fundacja zbiera kolejne prośby od szpitali, placówek służby zdrowia i będzie dalej pomagać.