• Milionerzy i gwiazdy dla Fundacji TVN

Milionerzy i gwiazdy dla Fundacji TVN

Milionerzy i gwiazdy dla Fundacji TVN

15 i 17 kwietnia o godzinie 20:00 na antenie TVN zostaną wyemitowane dwa odcinki specjalne popularnego teleturnieju „Milionerzy”. Do walki o milion staną gwiazdy TVN: Kinga Rusin i Piotr Kraśko, Filip Chajzer wraz z ojcem Zygmuntem, a także ulubiona para polskiego show-biznesu – Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem Radosławem Majdanem. Odcinki z gościnnym występem gwiazd będą trwały 40 minut. Wygrana w programie zostanie w całości przekazana na działalność charytatywną Fundacji TVN. Zapraszamy :)