• 6 grudnia staruje akcja „Podaruj Misia” 2020

6 grudnia staruje akcja „Podaruj Misia” 2020

6 grudnia staruje akcja „Podaruj Misia” 2020

Jak co roku 6 grudnia misie Fundacji TVN „nie jesteś sam” będą do kupienia na rogu ulic Hożej i Marszałkowskiej. Zawsze spotykaliśmy się w kawiarence Dzień Dobry TVN. Tym razem, ze względu na pandemię, czekamy na Was na zewnątrz budynku. Będzie bezpiecznie, z dystansem i pluszowo. Zapraszamy! Gdzie można kupić misie Fundacji TVN? Misie będzie można kupić w drogeriach sieci Rossmann oraz online w serwisie Allegro.pl na specjalnej stronie poświęconej akcji fundacyjnej: podarujmisia.allegro.pl. Misie są bardzo popularne, dlatego szybko się wyprzedają. W przypadku sprzedaży online zachęcamy do sprawdzania dostępności pluszaków. Na koncie użytkownika "Allegro_CSR" - do zakończenia akcji, będą dodawane nowe oferty, aby wszyscy mieli szansę na zakup. Pamiętaj, że każdy miś podróżuje w osobnym kartonie. Nawet jak zamówisz więcej pluszaków – do czego Was zachęcamy – każdy zostanie wysłany oddzielnie. Wysyłka misiów zakupionych w ramach akcji "Podaruj misia" jest całkowicie darmowa, ale realizowana tylko na terenie Polski. Ile kosztuje miś Fundacji TVN? Miś kosztuje 50 pln, a cały dochód ze sprzedaży przekazywany jest na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji TVN "nie jesteś sam".