• Akcja na rzecz niesłyszących na Sopot Festival

Akcja na rzecz niesłyszących na Sopot Festival

Akcja na rzecz niesłyszących na Sopot Festival

Podczas akcji SMS-owej na Sopot Festival zebraliśmy 209 456 zł. To była już piąta akcja fundacji zorganizowana na rzecz dzieci niesłyszących. Do tej pory, dzięki Państwa pomocy, udało nam się zakupić 15 implantów ślimakowych dla naszych podopiecznych. Koszt jednego implantu to obecnie blisko 80 000 zł. Zatem kolejna trójka dzieci dostanie szansę na lepsze życie.