• Akcja UWAGI! TVN na rzecz naszych podopiecznych

Akcja UWAGI! TVN na rzecz naszych podopiecznych

Akcja UWAGI! TVN na rzecz naszych podopiecznych

Jak co roku wspólnie z programem UWAGA! TVN rozpoczynamy akcję na rzecz naszych podopiecznych. Na antenie TVN będą emitowane reportaże pokazujące historie chorych dzieci. Dzięki temu będziecie mogli bliżej poznać naszych podopiecznych i zrozumieć, z jakim trudnościami zmagają się każdego dnia. Każdy Wasz datek — zarówno mały, jak i duży — jest ważny i pomoże nam wspierać chore dzieci. Przyda się każdy grosz!