KRS: 0000014124

Podaruj 1% swojego podatku naszym podopiecznych

Rozlicz PIT

Nasza akcja

Podziel się tym, co i tak oddajesz

Rozliczając roczny podatek, również możesz pomagać. Podziel się tym, co i tak oddajesz i przekaż 1% swojego podatku dla podopiecznych Fundacji TVN "nie jesteś sam". To nic nie kosztuje, a może zmienić czyjeś życie na lepsze.

Każdego roku z Waszą pomocą możemy wspierać najbardziej potrzebujących. Wspólnie z Wami udało nam się zrobić już naprawdę wiele dobrego. Ale możemy zrobić dużo więcej, dzięki tak małemu jednemu procentowi.

Wspieraj 1%

Dowiedz się jak możesz pomóc

 • Rozlicz z nami 1% swojego podatku za 2016 rok

  Drodzy Przyjaciele,
 wypełniając swój PIT, możecie przekazać 1 % podatku dochodowego dla tych, którzy potrzebują pomocy, dla podopiecznych Fundacji "nie jesteś sam". Liczy się każda kwota, nawet najmniejsza. Podzielcie się tym, co i tak oddajecie. Robiąc tak niewiele, robicie coś naprawdę ważnego. To się liczy. A nic nie kosztuje. Wypełniając…

  czytaj więcej
 • Możesz zmienić ich los

  Podopieczni Fundacji TVN czekają na Twoją pomoc. Możesz zmienić los dzieci, przekazując jeden procent swojego podatku. Wypełniając PIT pamiętajcie o wpisaniu naszego numeru KRS 0000014124.

  czytaj więcej
 • Każdy może pomóc

  Prezes, dyrektor, kucharz, piekarz, kominiarz - każdy może pomóc. Pomaga każda osoba, która rozliczając swój podatek, przekaże jego 1% dla podopiecznych naszej Fundacji. To nic nie kosztuje. Dzielisz się tym, co i tak oddajesz.

  czytaj więcej
-