KRS: 0000014124

Podaruj 1% swojego podatku naszym podopiecznych

Rozlicz PIT

Nasza akcja

Podziel się tym, co i tak oddajesz

Rozliczając roczny podatek, również możesz pomagać. Podziel się tym, co i tak oddajesz i przekaż 1% swojego podatku dla podopiecznych Fundacji TVN "nie jesteś sam". To nic nie kosztuje, a może zmienić czyjeś życie na lepsze.

Każdego roku z Waszą pomocą możemy wspierać najbardziej potrzebujących. Wspólnie z Wami udało nam się zrobić już naprawdę wiele dobrego. Ale możemy zrobić dużo więcej, dzięki tak małemu jednemu procentowi.

Wspieraj 1%

Dowiedz się jak możesz pomóc

 • Karetki dla 11 szpitali z „Jednego procenta”

  Państwa „Jeden procent” przyniósł realny efekt. Pieniądze zebrane w ten sposób Fundacja TVN postanowiła przeznaczyć m.in. na zakup najnowocześniejszych karetek dla 11 szpitali i stacji Pogotowia Ratunkowego z całej Polski. Dziękujemy Państwu za zaufanie i pomoc!

  czytaj więcej
 • Pomóż dzieciom

  Kinga cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Przekazując swój 1% podatku Fundacji TVN, pomagasz Kindze oraz innym naszym podopiecznym.

  czytaj więcej
 • 1% za 2010 rok

  Jest progres. Dziękujemy! Ministerstwo Finansów ogłosiło kwoty 1% należnego podatku dochodowego od osób fizycznych przekazanych organizacjom pożytku publicznego z rozliczenia za 2010 rok. Na rzecz Fundacji TVN „nie jesteś” wpłynęło 7.6 mln zł., czyli o 1.8 mln zł więcej niż rok temu. W tym roku podatnicy wpłacali swój 1% na…

  czytaj więcej
-