KRS: 0000014124

Podaruj 1% swojego podatku naszym podopiecznym

Rozlicz PIT

Nasza akcja

Podziel się tym, co i tak oddajesz

Rozliczając roczny podatek, również możesz pomagać. Podziel się tym, co i tak oddajesz i przekaż 1% swojego podatku dla podopiecznych Fundacji TVN "nie jesteś sam". To nic nie kosztuje, a może zmienić czyjeś życie na lepsze.

Każdego roku z Waszą pomocą możemy wspierać najbardziej potrzebujących. Wspólnie z Wami udało nam się zrobić już naprawdę wiele dobrego. Ale możemy zrobić dużo więcej, dzięki tak małemu jednemu procentowi. Wystarczy, że w rozliczeniu wpiszesz nasz numer KRS: 0000014124

Wspieraj 1%

Dowiedz się jak możesz pomóc

 • Możesz zmienić ich los

  Podopieczni Fundacji TVN czekają na Twoją pomoc. Możesz zmienić los dzieci, przekazując jeden procent swojego podatku. Wypełniając PIT pamiętajcie o wpisaniu naszego numeru KRS 0000014124.

  czytaj więcej
 • Każdy może pomóc

  Prezes, dyrektor, kucharz, piekarz, kominiarz - każdy może pomóc. Pomaga każda osoba, która rozliczając swój podatek, przekaże jego 1% dla podopiecznych naszej Fundacji. To nic nie kosztuje. Dzielisz się tym, co i tak oddajesz.

  czytaj więcej
 • Karetki dla 11 szpitali z „Jednego procenta”

  Państwa „Jeden procent” przyniósł realny efekt. Pieniądze zebrane w ten sposób Fundacja TVN postanowiła przeznaczyć m.in. na zakup najnowocześniejszych karetek dla 11 szpitali i stacji Pogotowia Ratunkowego z całej Polski. Dziękujemy Państwu za zaufanie i pomoc!

  czytaj więcej
-