Pomoc Mierzona Kilometrami

Pomoc Mierzona Kilometrami to ogólnopolska akcja społeczna, zainicjowana oraz realizowana przez T-Mobile Polska od 2013 roku.

DOŁĄCZ DO AKCJI

Nasza akcja

Dowiedz się więcej
o akcji

Dzięki akcji Pomoc Mierzona Kilometrami będąc aktywnym – robimy coś dla siebie, ale i równolegle pomagamy podopiecznym Fundacji TVN "nie jesteś sam"! Od pierwszej edycji akcji w aktywne pomaganie zaangażowało się tysiące Polaków, którzy z roku na rok biją kilometrowe rekordy w szczytnym celu!

W 2015 roku osiągnęliśmy 115 milionów kilometrów! Pomoc Mierzona Kilometrami udowadnia, że Polacy mają dużo energii oraz wielkie serca do pomagania! Aby dołączyć do akcji wystarczy pobrać na swój smartfon bezpłatną aplikację Endomondo Sports Tracker i wybrać rywalizację Pomoc Mierzona Kilometrami.

Artykuły

Informacje o akcji

 • Milion złotych dla podopiecznych Fundacji TVN

  Finał 5. Edycji akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami za nami. Czek na 1 000 000 złotych trafił do naszych podopiecznych, chociaż do realizacji ostatniego etapu akcji zabrakło  kilometrów. Ale potrzeby wspólnego działania i pomagania nie wyznacza data w kalendarzu. To, co nas połączyło, to pozytywna energia, a ta nie zna granic. Dlatego…

  czytaj więcej
 • Wielki finał T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami już w niedzielę!

  24 września podczas 39.PZU Maratonu Warszawskiego kończy się tegoroczna, piątą edycję Pomocy Mierzonej Kilometrami. T-Mobile przekaże kolejny milion naszym podopiecznym!  Tymczasem ciągle jeszcze nie zwalniamy tempa – do niedzieli, 24 września, walczymy o uzbieranie ostatnich 10 mln kilometrów, których brakuje do osiągnięcia wymarzonego celu! Jak co roku, wielki finał akcji…

  czytaj więcej
 • Pomoc Mierzona Kilometrami. Startujemy!

  Nie jest ważne ile masz lat. Po prostu przyłącz się do super akcji! Bądź aktywny sportowo i pomagaj naszym podopiecznym :)

  czytaj więcej
-