Pomoc Mierzona Kilometrami

Pomoc Mierzona Kilometrami to ogólnopolska akcja społeczna, zainicjowana oraz realizowana przez T-Mobile Polska od 2013 roku.

DOŁĄCZ DO AKCJI

Nasza akcja

Dowiedz się więcej
o akcji

Dzięki akcji Pomoc Mierzona Kilometrami będąc aktywnym – robimy coś dla siebie, ale i równolegle pomagamy podopiecznym Fundacji TVN "nie jesteś sam"! Od pierwszej edycji akcji w aktywne pomaganie zaangażowało się tysiące Polaków, którzy z roku na rok biją kilometrowe rekordy w szczytnym celu!

W 2015 roku osiągnęliśmy 115 milionów kilometrów! Pomoc Mierzona Kilometrami udowadnia, że Polacy mają dużo energii oraz wielkie serca do pomagania! Aby dołączyć do akcji wystarczy pobrać na swój smartfon bezpłatną aplikację Endomondo Sports Tracker i wybrać rywalizację Pomoc Mierzona Kilometrami.

Artykuły

Informacje o akcji

 • Pomoc Mierzona Kilometrami. Startujemy!

  Nie jest ważne ile masz lat. Po prostu przyłącz się do super akcji! Bądź aktywny sportowo i pomagaj naszym podopiecznym :)

  czytaj więcej
 • Pomagaj ruszając się w ramach nowych dyscyplin!

  W piątej edycji akcji Pomoc Mierzona Kilometrami rozszerzamy zestaw dyscyplin, które pozwalają na zbieranie charytatywnych kilometrów. Może wśród nich znajduje się twoja ulubiona aktywność? Sprawdź, z czego możesz wybierać. Jeśli jeszcze nie wiecie, jak działa Pomoc Mierzona Kilometrami, spieszymy z wyjaśnieniami: jest to ogólnopolska akcja organizowana przez T-Mobile. Polega ona…

  czytaj więcej
 • Rób kilometry z sercem! Ruszyła 5 edycja akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami!

  24 czerwca startuje piąta edycja akcji społecznej T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. To jedyna tego typu inicjatywna, która spaja w całość to, co jest znakiem naszych czasów – zamiłowanie do nowości technologicznych, pasję do aktywności fizycznej oraz potrzebę pomagania innym. Uczestnikiem akcji może być każdy, kto posiada smartfon, niezależnie od operatora.…

  czytaj więcej
-