Pomoc Mierzona Kilometrami

Pomoc Mierzona Kilometrami to ogólnopolska akcja społeczna, zainicjowana oraz realizowana przez T-Mobile Polska od 2013 roku.

DOŁĄCZ DO AKCJI

Nasza akcja

Dowiedz się więcej
o akcji

Dzięki akcji Pomoc Mierzona Kilometrami będąc aktywnym – robimy coś dla siebie, ale i równolegle pomagamy podopiecznym Fundacji TVN! Od pierwszej edycji akcji w aktywne pomaganie zaangażowało się tysiące Polaków, którzy z roku na rok biją kilometrowe rekordy w szczytnym celu!

Pomoc Mierzona Kilometrami udowadnia, że Polacy mają dużo energii oraz wielkie serca do pomagania! Aby dołączyć do akcji wystarczy pobrać na swój smartfon bezpłatną aplikację Endomondo Sports Tracker i wybrać rywalizację Pomoc Mierzona Kilometrami.

Artykuły

Informacje o akcji

  • Pomoc Mierzona Kilometrami 2013 r. zakończona sukcesem

    29 września, podczas 35. Maratonu Warszawskiego, zakończyła się ogólnopolska akcja społeczna Pomoc Mierzona Kilometrami, zorganizowana przez T-Mobile Polska. Przez całe lato Polacy, aktywnie spędzając wakacje, włączali się do wielkiej zbiórki kilometrów na rzecz niepełnosprawnych podopiecznych Fundacji TVN „nie jesteś sam”. Co dwa tygodnie realizowali kilometrowe wyzwania, uzyskując tym samym kolejne…

    czytaj więcej
  • Pomoc Mierzona kilometrami 2013

    Fundacja TVN "nie jesteś sam" zachęca wszystkich do wzięcia udziału w akcji "Pomoc Mierzona Kilometrami". Jeśli spacerujesz, biegasz, jeździsz rowerem lub uprawiasz sport na wózku, to przyłącz się do akcji “Pomoc Mierzona Kilometrami” i stwórz dzieciom niepełnosprawnym ruchowo szansę na aktywne życie! Włącz aplikację Endomondo, a każdy pokonany przez Ciebie…

    czytaj więcej
-