Kup misia

Podaruj misia komuś, kogo kochasz

KUP TERAZ

Nasza akcja

Miś który pomaga

Podaruj Misia to wyjątkowa akcja charytatywna. Fundacja TVN „Nie jesteś sam”, Allegro oraz Rossman zachęcają do niesienia pomocy. Łącząc siły we wspólnym celu udaje nam się sprawić radość nowym właścicielom Misiów, ale przede wszystkim pomóc potrzebującym dzieciom.

Koszt pojedynczego Misia to 50 pln. W wersji z breloczkiem - 80 pln. Całkowity dochód z akcji zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji.

Artykuły

Dowiedz się więcej o akcji

 • Poznaj tegoroczne Misie!

  Poznajcie tegoroczne Misie :) Czekają na Was Aga, Maja, Kasia i Piotruś. Kto je zaprojektował? Koniecznie musicie zobaczyć rozmowy z autorami pluszaków <3

  czytaj więcej
 • Akcja Podaruj Misia 2018

  Akcja Podaruj Misia 2018 coraz bliżej. Pluszaki będą w sprzedaży już od 1 grudnia w dwóch wersjach. Na Allegro będą dostępne pojedyncze misie w cenie 50 PLN. Dostawa gratis! W sieci sklepów Rossmann Polska - misie wraz z misiami breloczkami w cenie 80 PLN.

  czytaj więcej
 • 10 powodów, dla których warto mieć misia!

  Znani i lubiani YouTuberzy promują akcję Podaruj Misia 2017! Dziękujemy: Tamara Gonzalez Perea Made by Ruda Anna Szlęzak Reżyser Życia ROZCZAROWANI Modny Tata Plus ihanio FIT LOVERS MissPKproject  

  czytaj więcej
-