Kup misia

Podaruj misia komuś, kogo kochasz

KUP TERAZ

Nasza akcja

Miś który pomaga

Podaruj Misia to wyjątkowa akcja charytatywna. Fundacja TVN „Nie jesteś sam”, Allegro oraz Rossman zachęcają do niesienia pomocy. Łącząc siły we wspólnym celu udaje nam się sprawić radość nowym właścicielom Misiów, ale przede wszystkim pomóc potrzebującym dzieciom.

W tym roku kreację dla Misiów stworzyli: Robert Kupisz, Bizuu, Tomasz Ossoliński oraz Bohoboco. Cena każdego z nich to 50 zł, bez żadnych dodatkowych kosztów w postaci opłaty za przesyłkę. Całkowity dochód z akcji zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji.

Artykuły

Dowiedz się więcej o akcji

 • Gwiazdy sprzedają misie

  Dziś w TVN Cafe na rogu ulic Hożej i Marszałkowskiehj w trakcie trwania programu Dzień Dobry TVN nasze misie sprzedają gwiazdy :) Zapraszamy na spotkanie z wyjątkowymi osobami i wyjątkowymi misiami, które pomagają dzieciom :)

  czytaj więcej
 • Proszę Państwa oto MIŚ :)

  Poznacie naszych nowych przyjaciół: Tosia – projekt Bohoboco Sonia – projekt Bizuu Jaś – projekt Tomasz Ossoliński Edek – projekt Robert Kupisz

  czytaj więcej
 • Rusza akcja Kup Misia

  3 grudnia rusza akcja Kup Misia. Wiemy, że czekaliście na ten dzień cały rok :) W sobotę pluszaki pojawią się w studiu Dzień Dobry TVN wraz z projektantami i gwiazdami. Tego dnia zobaczycie wszystkich w komplecie nie tylko na antenie. Gwiazdy będą sprzedawać misie TVN Cafe na rogu Hożej i…

  czytaj więcej
-