Podaruj misia

Podaruj misia komuś, kogo kochasz

Nasza akcja

Miś który pomaga

Podaruj Misia to wyjątkowa akcja charytatywna. Już poraz 16 Fundacja TVN oraz Rossmann zachęcają do niesienia pomocy. Łącząc siły we wspólnym celu udaje nam się sprawić radość nowym właścicielom Misiów, ale przede wszystkim pomóc potrzebującym dzieciom.

Całkowity dochód z akcji zostanie przekazany na budowę kliniki psychiatrii dla dzieci i młodzieży przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Misie będzie można kupić w grudniu.

Artykuły

Dowiedz się więcej o akcji

 • Akcja PODARUJ MISIA 2019!

  To już 14. edycja akcji "Podaruj misia"! Nasze misie to cudowny prezent na Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia. Kupując misie wspieracie podopiecznych Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Zebrane z akcji środki finansowe zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację chorych dzieci. Bądźcie naszymi misiowymi przyjaciółmi. Przyłączcie się do akcji. Pomagajmy! W…

  czytaj więcej
 • Poznaj tegoroczne Misie!

  Poznajcie tegoroczne Misie :) Czekają na Was Aga, Maja, Kasia i Piotruś. Kto je zaprojektował? Koniecznie musicie zobaczyć rozmowy z autorami pluszaków <3

  czytaj więcej
 • Akcja Podaruj Misia 2018

  Akcja Podaruj Misia 2018 coraz bliżej. Pluszaki będą w sprzedaży już od 1 grudnia w dwóch wersjach. Na Allegro będą dostępne pojedyncze misie w cenie 50 PLN. Dostawa gratis! W sieci sklepów Rossmann Polska - misie wraz z misiami breloczkami w cenie 80 PLN.

  czytaj więcej
-