Szczęśliwe Dukaty

Reszta to pomaganie

Więcej

Nasza akcja

Dowiedz się więcej Szczęśliwe Dukaty

Projekt „Szczęśliwy Dukat”, realizowany przez Mennicę Polską od 2014 r., polega na przekazaniu reszty z zakupów na cele charytatywne. Od czerwca do sierpnia, wszyscy, którzy zechcą wziąć udział w akcji, za każde 5 zł reszty otrzymają mosiężny dukat,

wybity przez słynących ze swego kunsztu mincerzy Mennicy Polskiej. W ten sposób wspieracie podopiecznych m.in Fundacji TVN. Zbierz kolekcję Szczęśliwych Dukatów zaprojektowanych przez znane osoby i pamiętaj, że … Cała reszta to szczęście.

Artykuły

Spoty i informacje

 • Finał akcji „Szczęśliwe dukaty”

  Zakończyła się II edycja akcji „Szczęśliwe dukaty”. W tym roku udało się zebrać 811 931, 41 zł. Serdecznie dziękujemy! Pieniądze zostaną przekazane na remont Kliniki Rehabilitacji Instytutu Centrum Matki Polki w Łodzi.

  czytaj więcej
 • Martyna Wojciechowska wspiera drugą edycję akcji „Szczęśliwe Dukaty”

  - Odebrałam resztę, bo wiem jakie to ważne pomóc innym zrobić pierwszy krok w powrocie do zdrowia - mówi Martyna Wojciechowska, która wspiera akcję Szczęśliwe Dukaty.

  czytaj więcej
 • Kuba Wesołowski wspiera drugą edycję akcji „Szczęśliwe Dukaty”

  - Kiedy kupuję akcesoria sportowe, kieruję się rozsądkiem. Ale kiedy odbieram resztę, słucham tego, co podpowiada mi serce - mówi Kuba Wesołowski i zachęca do odbierania reszty w szczęśliwych dukatach.

  czytaj więcej
-