Wielki Mecz

Gramy na rzecz potrzebujących!

Kup bilet

Nasza akcja

Wielki Mecz TVN vs. WOŚP 2018

W niedzielę, 9 września na murawie stadionu przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie, po raz kolejny spotkają się drużyny TVN i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ich czele staną Grzegorz Kajdanowicz i Jurek Owsiak, a gospodarzami imprezy będą Agnieszka Woźniak-Starak i Filip Chajzer.

Tegoroczna edycja Wielkiego Meczu wesprze zakup karetki noworodkowej dla Kliniki Neonatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Artykuły

Informacje o meczu

 • Karetka już w CZD!

  Specjalistyczna karetka oficjalnie przekazana do Centrum Zdrowia Dziecka. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w Wielkim Meczu TVN vs. WOŚP i pomogli w jej zakupie!

  czytaj więcej
 • Karetka z Wielkiego Meczu

  Specjalistyczna karetka jest już prawie gotowa! Niebawem trafi do Centrum Zdrowia Dziecka. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w Wielkim Meczu TVN vs. WOŚP i pomogli w zakupie karetki !

  czytaj więcej
 • Wielki Mecz – zobacz relację!

  Wielki Mecz TVN vs. WOŚP dostarczył nam wielu emocji. Pod tym linkiem znajdziecie relację online: www.youtube.com/watch?v=V3vCoMY0AvA Pamiętajcie, że naszych podopiecznych możecie wspierać wysyłając sms-y na numer 7126 o treści POMAGAM (1,23 z VAT) oraz dokonując darowizn online tutaj: fundacja.tvn.pl/wplac-online/

  czytaj więcej
-