• Ambasador Polskiej Pediatrii

Ambasador Polskiej Pediatrii

Ambasador Polskiej Pediatrii

Prezes FundacjiTVN "nie jesteś sam" Bożena Walter otrzymała wyróżnienie Ambasador Polskiej Pediatrii. Wyróżnienia nadano podczas III Konferencji Federacji Polskich Towarzystw Pediatrycznych pod patronatem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, w listopadzie 2008 roku. To prestiżowe wyróżnienie otrzymały również: Anna Dymna z Fundacji "Mimo Wszystko";, Małgorzata Żak z Fundacji Polsat, Ewa Błaszczyk z Fundacji "Akogo" i Otylia Jędrzejczak.