• Finał III edycji Pomocy Mierzonej Kilometrami

Finał III edycji Pomocy Mierzonej Kilometrami

Finał III edycji Pomocy Mierzonej Kilometrami

Kolejny milion złotych na remont Kliniki Rehabilitacji Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Podczas trzeciej edycji akcji społecznej POMOC MIERZONA KILOMETRAMI T-Mobile Polska przekazało na rzecz Fundacji TVN “nie jesteś sam” 1 milion złotych. Pieniądze zostaną przekazane na remont Kliniki Rehabilitacji Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Głównym celem tej cyklicznej wspólnej inicjatywy T-Mobile Polska i naszej Fundacji jest zaangażowanie jak największej liczby osób w aktywne pomaganie na rzecz niepełnosprawnych ruchowo dzieci. Pomysłodawcy akcji zachęcają do różnych form aktywności sportowej i “zbierania” kilometrów, które następnie zamieniane są na wsparcie finansowe. Stąd ten milion na naszą rzecz:-) Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom tej sportowo-charytatywnej imprezy, a w szczególności pracownikom T-Mobile!

Akcja: Pomoc Mierzona Kilometrami