• Jak wspierać podopiecznych Fundacji?

Jak wspierać podopiecznych Fundacji?

Jak wspierać podopiecznych Fundacji?

Z pomocą PayU możecie pomagać dokonując online jednorazowych wpłat lub wspierać nasze działania cyklicznie. Wszystkie informacje znajdziecie TUTAJ. Wysyłajcie Wyślij SMS o treści POMAGAM nr 7356 (3,69 zł z VAT). Ale ta złotówka czyni cuda. Wszyscy operatorzy telefonii komórkowej są partnerami naszych SMS-owych zbiórek pieniędzy. Cały zysk uzyskany z wiadomości tekstowych zostaje przekazany na rzecz prowadzonych przez Fundację TVN akcji. Na początku każdego roku możesz przekazać 1% swojego podatku dla naszych podopiecznych. Pomagać możemy dzięki WAM! To WY, nasi DARCZYŃCY, jesteście sercem Fundacji.

Akcja: O Fundacji TVN