• Jak wspierać podopiecznych Fundacji?

Jak wspierać podopiecznych Fundacji?

Jak wspierać podopiecznych Fundacji?

Z pomocą PayU możecie pomagać dokonując online jednorazowych wpłat lub wspierać nasze działania cyklicznie. Wszystkie informacje znajdziecie TUTAJ. Wysyłajcie SMS-y na numer 7126 o treści POMAGAM. To tylko złotówka plus VAT (1,23 pln). Ale ta złotówka czyni cuda. Wszyscy operatorzy telefonii komórkowej są partnerami naszych SMS-owych zbiórek pieniędzy. Cały zysk uzyskany z wiadomości tekstowych zostaje przekazany na rzecz prowadzonych przez Fundację TVN akcji. Na początku każdego roku możesz przekazać 1% swojego podatku dla naszych podopiecznych. Pomagać możemy dzięki WAM! To WY, nasi DARCZYŃCY, jesteście sercem Fundacji.

Akcja: O Fundacji TVN "nie jesteś sam"