• „Jeden procent” odpisany

„Jeden procent” odpisany

„Jeden procent” odpisany

Na konto naszej fundacji wpłynęło w tym roku 810 000 zł !!! Rok temu zebraliśmy 143 000 zł., a za pierwszym razem - 65 000 zł. Mieliśmy sporo wątpliwości, czy tym razem wystartować w wyścigu o Państwa jeden procent z podatku dochodowego. Coraz więcej organizacji pożytku publicznego zabiega o Państwa pieniądze. Ale intuicja nas nie zawiodła. Dziękujemy za zaufanie!!! Tym razem uzbierane pieniądze zamierzamy przeznaczyć na rehabilitację naszych podopiecznych, remont domu dziecka w Morągu i zakup profesjonalnego sprzętu medycznego dla szpitali.

Akcja: 1% dla podopiecznych Fundacji TVN